•   Telewizja Online » Kanały TV » Albania » TV SHENJA 

TV SHENJA online - Tv na żywo

TV SHENJA online - Tv na żywo

Kliknij na odtwarzacz, program zostanie otwarty na oficjalnej stronie kanału
TV SHENJA
TV SHENJA
Kraj:  Albania
Kategoria: Wiadomości
5 na 5
2 głosów)
Tv Shenja is a television channel in Albania.Before establishing the new channel, Channel One was called TV One and before that Junior TV, a 24-hour news television. In late 2012, the chan
KOHAVISION - KTV  Albania - Muzyka
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e "Kohavisionit"

3 na 5
2 głosów)
KLAN TV  Albania - Ogólny
TVKLAN eshte kanali televiziv privat me I madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i

3.4 na 5
11 głosów)
RTK 1  Albania - Local TV
Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. It offers two radio stations broadcasting a diverse programming of news and

4 na 5
2 głosów)
ABC News  Albania - Wiadomości
ABC News is an Albanian news and satellite television channel that is owned by Media 6. The 24-hour cable news channel was founded in 2010 by

3.7 na 5
17 głosów)
Alsat M  Albania - Wiadomości
ALSAT-M ka filluar të transmetojë në mars të vitit 2006 dhe është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Republikës

3 na 5
6 głosów)
Ora News  Albania - Ogólny
RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

2.3 na 5
3 głosów)