•   Telewizja Online -Kanały TV -Albania -RTV 21 

Kanał TV: RTV 21
RTV 21 online - Tv na żywo

Transmisja z oficjalnej strony internetowej
Ten kanał telewizyjny jest autoryzowany i nadawany na oficjalnej stronie internetowej kanału, Kliknij na odtwarzaczu
RTV 21
Kraj:  Albania
Kategoria: Ogólny
3.4 na 5
7 głosów)
RTV 21 - opis, recenzja, ocena

RTV21 is a media company based in Pristina, Kosovo, which includes a radio (est. 1998), a television (est. 1999), and a website (est. 2001). Founded as Radio 21 by Afërdita Saraçini and

RTV 21 online - Tv na żywo

Top Channel  Albania / Ogólny
Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me

  • 60
3.4 na 5
19 głosów)
ABC News  Albania / Wiadomości
ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo

  • 80
3.7 na 5
24 głosów)
Mrt 2  Albania / Ogólny
MRT 1 is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio-Television.

  • 80
3.6 na 5
3 głosów)
Ora News  Albania / Ogólny
RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

  • 40
2.3 na 5
8 głosów)
Tv Klan  Albania / Ogólny
Tv Klan eshte kanali televiziv privat me I madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i

  • 60
3.4 na 5
37 głosów)
Mrt 2  Albania / Ogólny
MRT 2 Sat is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio Television.

  • 80
4.2 na 5
4 głosów)